AKTUALNOŚCI

Nowy salon Hyundaia w Kielcach już otwarty!

1 lutego 2016 roku na mapie Kielc pojawił się zupełnie nowy obiekt motoryzacyjny. Tego dnia przy ul. Sandomierskiej 233A, która kilka miesięcy temu przeszła gruntowny remont nawierzchni, otwarty został nowy salon Hyundaia. Jego budowa trwała 10 miesięcy.

Hyundai ze stolicą województwa świętokrzyskiego związany jest już od 17 lat, ale do tej pory powierzchnię salonową i serwisową dzielił z innymi markami znajdującymi się w ofercie Folwarku Samochodowego – Mitsubishi oraz Suzuki.

Od lutego Hyundai doczekał się samodzielnego obiektu. Budynek powstał w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowej siedziby firmy, która od początku swojego istnienia mieści się przy ul. Gustawa Morcinka 1.

Warto dodać, że jest to jeden z pierwszych salonów Hyundaia w Polsce wybudowanych według najnowszych, światowych standardów marki.
- Naszą misją było to, by klientom Hyundaia zapewnić jeszcze większy komfort obsługi, zarówno w zakresie sprzedaży nowych samochodów, jak i części serwisowej. Dołożymy wszelkich starań, by tak się właśnie stało – podkreśla Radosław Garlej, prezes Folwarku Samochodowego.
Z okazji otwarcia salonu oraz w ramach akcji Wyprzedaż 2015, Hyundai zdecydował się na atrakcje rabaty, sięgające nawet do 20%, dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup nowego samochodu do końca marca br.

Salon Hyundaia w Kielcach jest otwarty sześć dni w tygodniu.
Dla klientów salonu w godz. 9-18 (poniedziałek – piątek) oraz 9-14 (sobota).
Dla klientów serwisu w godz. 7:30-18 (poniedziałek – piątek) oraz 7:30-14 (sobota).
Powrót