AKTUALNOŚCI

DNI OTWARTE Hyundai 2019

DNI OTWARTE Hyundai 2019

Hyundai Motor Poland przygotował dla Państwa atrakcyjne promocje na najnowsze modele Hyundai z roku produkcji 2019. Dzięki upustom oraz premii za odkup Twojego obecnego samochodu można zyskać nawet do 9 000 zł korzyści.

Więcej

Roadshow Suzuki Jimny - fotorelacja

Roadshow Suzuki Jimny - fotorelacja

Road Show Suzuki Jimny 2019 W roli głównej Suzuki Jimny IV Generacji, w roli prowadzącego - dziennikarz motoryzacyjny Rafał Jemielita. Była to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Więcej

ROADSHOW NOWEGO JIMNY W FOLWARK SAMOCHODOWY

ROADSHOW NOWEGO JIMNY W FOLWARK SAMOCHODOWY

NOWE SUZUKI JIMNY - Legenda 4x4 w nowej odsłonie
Czwarte pokolenie kultowej terenówki to mały, lekki, niepowtarzalny pojazd z napędem 4WD zachowujący świetną zdolność terenową swoich poprzedników i wnoszący nowy, współczesny design. To jedyny, autentyczny samochód terenowy o tak niewielkich wymiarach i masie, ale nadal zachowujący świetną zdolność off-roadową, tak pożądaną przez profesjonalistów.

Więcej

Suzuki Kielce - Lider Sprzedaży Detalicznej 2017

Suzuki Kielce - Lider Sprzedaży Detalicznej 2017

Z wielką radością pragniemy poinformować, że zespół SUZUKI Folwark Samochodowy został uhonorowany tytułem "Lider Sprzedaży Detalicznej 2017". Wielkie podziękowania należą się pracownikom naszego działu sprzedaży, a przede wszystkich naszym Klientom, którzy o lat wierzą w markę Suzuki.

Więcej